PERTUBUHAN PELADANG NEGERI KELANTAN

AJP

  1. DATUK HAJI ABDUL AZIZ BIN DERASHID (PENGERUSI)
  2. DATO' AIMI BIN HAJI JUSOH
  3. DATUK HAJI INCHE ZAINAL ABIDIN BIN INCHE WILL
  4. ASHA' ARI BIN CHE ALI
  5. HAJI AWANG BIN DAUD
  6. MAT SIDIK BIN AB RAJAB
  7. DATO' MOHD ZAKIRON BIN ZAHID
  8. HAJI MOHD FAUZI BIN MUHAMMAD
  9. MOHD HASMY BIN HJ.HASHIM

AJP PELADANGMUDA

  1. MOHD RUZAINI BIN MAIMUN
  2. HASBULLAH BIN OTHMAN

AJP PELADANGNITA

  1. AZMAR BINTI ARIFIN
  2. HAJAH KHADIJAH BINTI AWANG

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN LEMBAH PERGAU

AJP

  1. ZAINAL ABIDIN BIN MOHD AMIN (PENGERUSI)
  2. ZAINOL ABDIN BIB MUSTAFFA
  3. MAT YUSOFF BIN MAT
  4. WAN NOOR SHAIRA BINTTI WAN ABDULLAH
  5. HAJI ABDUL RANI BIN CHE ALI
  6. MALIKUMUZAFFAR BIN MOHAMAD
  7. MOHD ROSDI BIN KASSIM

 

AJP PELADANGMUDA

  1. MAT ZALIZA BIN MAT PIAH
  2. IZWAN BIN MOHAMED

AJP PELADANGNITA

  1. NOR FARHAN BINTI JUSOH
  2. SHAMSIAH BINTI YUSOF

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN BACHOK

AJP

  1. HAJI AWANG BIN DAUD (PENGERUSI)
  2. ISMAIL BIN AWANG
  3. HAJI ABDULLAH BIN ISMAIL
  4. HAJI AB. RAHMAN BIN DAUD
  5. MOHD SABRI BIN AWANG
  6. HAJAH RASIDAH BINTI MUSTAPA
  7. IBRAHIM BIN YUNUS

AJP PELADANGMUDA

  1. NOOR AZHARAN BIN MOHD NOOR
  2. MOHD PITRI BIN DAUD

AJP PELADANGNITA

  1. KHALIJAH BINTI AWANG
  2. NORAZILA BINTI ISMAIL

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN MACHANG

AJP

  1. HAJI HARUN BIN MAIL (PENGERUSI)
  2. HAJI MUHAMMAD BIN AB RAHMAN
  3. MOHD ZAIN BIN CHE HARON
  4. HAJI AB HAMID BIN TAIB
  5. HAJI WAN FAUZI BIN WAN DAUD
  6. NIK M HASHIM BIN NIK M YUSOF
  7. MOHD NAWAI BIN SHAYAL

AJP PELADANGMUDA

  1. ZAIRANY SURIANIE BINTI ZAINAL ABDIN
  2. MOHD RIZWAN BIN MOHD RAZI

AJP PELADANGNITA

  1. NIK SURIA BINTI NIK MOOD
  2. KU ZUBAIDAH BINTI KU YUSOFF

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN BUKIT AWANG

AJP

  1. YB ZAWAWI HJ.OTHMAN (PENGERUSI)
  2. MOHD AGIL BIN AWANG
  3. MOHAMED BIN MAT ADAM @ MOHAMAD BIN ADAM
  4. CHE AZIZ MAT
  5. YM TENGKU ABD AZIS TUAN DRAMAN
  6. CHE HUSAIN @ CHE AHMAD BIN CHE KOB
  7. ZAWAWI MOHAMAD

AJP PELADANGMUDA

  1. MOHD KHALIS FAROUK BIN MOHD AGIL
  2. MOHD BAIJURI BIN YAAKUB

AJP PELADANGNITA

  1. SUHAINI BINTI MAT IL
  2. SITI RADHIAH BINTI CHE AHMAD

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN PENGKALAN CHEPA

AJP

  1. SUKRI BIN MAMAT (PENGERUSI)
  2. SAYED MASHOR BIN SAYED AHMAD
  3. HAJI NIK HASHIM BIN NIK ABDULLAH
  4. HAJI MAT RANI @ AB GHANI BIN IBRAHIM
  5. HAMDI BIN OMAR
  6. HUSSIN BIN MUHAMMAD NOR
  7. CHE KASMA BINTI IBRAHIM

AJP PELADANGMUDA

  1. KHAIRUL AZWAN BIN AWANG TEH
  2. NIK MOHD SAIPUDDIN BIN NIK MUSTAPHA

AJP PELADANGNITA

  1. MAS BINTI YAACOB
  2. WAN HASNAH BINTI WAN ABDULLAH 

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN CHETOK

AJP

  1. HAJI WAN ABDULLAH BIN WAN JUSOH (PENGERUSI)
  2. AZEMAN BIN JAYA
  3. CHE MAZLAN BIN CHE HUSSIN
  4. ABDUL RAHMAN BIN WAHAB
  5. HAJI MAT YAMIN BIN MOHD SALLEH
  6. AZHAR BIN MAT YUSOFF
  7. CHE KHAZAHARI BIN AMAT

AJP PELADANGMUDA

  1. MOHD REDZUAN BIN AB RAHMAN
  2. ZAINUDIN BIN MAT DAUD

AJP PELADANGNITA

  1. CHE KHADIJAH BINTI HASSAN
  2. IDAH BINTI MOHAMAD

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN PULAI CHONDONG

AJP

  1. YAHYA BIN SEMAN (PENGERUSI)
  2. HAJI SEKARNOR BIN HARUN
  3. HAJI CHE YA BIN CHE HARUN
  4. AZMI BIN MOHD ZAIN
  5. HAJI HUSAIN BIN IBRAHIM
  6. MOHAMAD BIN MAT YASIN
  7. EZANI BIN MOHAMED

AJP PELADANGMUDA

  1. AHMAD TAUFIQULLAH BINTI SEKARNOR
  2. MUHAMMAD FAISAL BIN CHE JUSOH@YUSOFF

AJP PELADANGNITA

  1. CHE TEE BINTI YUSOF
  2. SA'ADIAH BINTI HJ DARMAN

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN GUA MUSANG

AJP

  1. HAJI MOHAMED BIN HAMZAH (PENGERUSI)
  2. ABU BAKAR BIN CHE HARUN
  3. MOHD. ZUBIR BIN ALI
  4. MD. ZIN BIN SEMAN
  5. AB AZIZ BIN MUHAMAD
  6. ALIAS BIN MUHAMMAD
  7. HAJI HAMZAH BIN DOLL

AJP PELADANGMUDA

  1. AYUSZMAN BIN MAT YUNUS
  2. CHE MOHD IZANI BIN CHE MUSA

AJP PELADANGNITA

  1. CHE ZAHARAH BINTI ISMAIL
  2. RIAH BINTI JUNOH

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN RANTAU PANJANG

AJP

  1. HAJI CHE HUSAIN BIN ISMAIL (PENGERUSI)
  2. HAJI ABDULLAH BIN AWANG
  3. HAJI CHE BONGSU BIN IBRAHIM
  4. MAT ROSIP BIN AWANG HAMAT
  5. ALIS BIN YAAKOB
  6. MOHD NOR BIN CHE NOH
  7. MOHD RAZALI BIN DERAMAN

AJP PELADANGMUDA

  1. NORISAM BIN MUSTAFA
  2. AB RAHMAN BIN AB RAHMAN

AJP PELADANGNITA

  1. RAMLAH BINTI ABDULLAH
  2. SHARIFAH BINTI IBRAHIM

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN GUAL IPOH

AJP

  1. AB RAHMAN BIN JUSOH (PENGERUSI)
  2. AB. HADI BIN CHE AB. RASHID
  3. HAJI ISHAK BIN CHE LEH
  4. AHMAD BIN INCHE MAT AMIN
  5. CHE MOOD BIN CHE MAMAT
  6. MOHD ZUHDI BIN HARUN
  7. ZAMZURI BIN ARIFFIN

AJP PELADANGMUDA

  1. AHMAD ZAMAKHSARY BIN MOHD ZUHDI
  2. NORKAMARULAZUAN BIN MAMAT

AJP PELADANGNITA

  1. ROHANI BINTI AB.RAHMAN
  2. NOOR ANANI BINTI MOHAMAD

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN REPEK TELONG

AJP

  1. MAT SIDIK BIN AB RAJAB (PENGERUSI)
  2. AB HADI BIN MOHD NOOR
  3. ALIAS BIN CHE MAHMUD
  4. CHE SOH BIN CHE AMAT
  5. HANAFI BIN ABDULLAH
  6. MOHAMED ZURI BIN MOHAMED AMIN
  7. SAMSUDIN BIN MOHD SAAD

AJP PELADANGMUDA

  1. MOHD ZAIDI BIN ABDUL WAHAB
  2. MUHAMMAD NAIM BIN MOHD SATAR

AJP PELADANGNITA

  1. SILAWATI BINTI SIDEK
  2. CHE RO 'ANI BINTI CHE YAACOB

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN JELI

AJP

  1. MAT LEH BIN YAACOB (PENGERUSI)
  2. ARIFFIN BIN IBRAHIM
  3. AIDI BIN AB RAHMAN
  4. MD YAMAN @ MOHD ROSLI BIN MAT YASIN
  5. AB AZIZ BIN AB LATIF
  6. ZAKARIA BIN SALLEH
  7. MOHD LOKMAN BIN MUSTAPHA

AJP PELADANGMUDA

  1. MOHD ZAKI BIN IBRAHIM
  2. KOSONG

AJP PELADANGNITA

  1. NAZMAH BINTI CHE PA
  2. ROHANI BINTI MAT HUSSIN

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN SEMERAK

AJP

  1. ALIAS BIN MAT RANI (PENGERUSI)
  2. SAMSUDIN BIN ABD RAHMAN
  3. MAT NAWI BIN AB RAJAB
  4. MOHD SABRI BIN YA'ACOB
  5. NIK MUSTAPHA BIN NIK MAN
  6. ZANAWI BIN ISA
  7. ABDULLAH BIN HAMAT

AJP PELADANGMUDA

  1. MOHD SUHAIRI BIN YAACOB
  2. MOHD AMIRRUDDIN BIN MOHD ASERI

AJP PELADANGNITA

  1. SURIANY BINTI JAFFAR
  2. MEK SOM BINTI MD NOR

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN KANDIS

AJP

  1. CHE NORDDIN BIN HUSSEIN (PENGERUSI)
  2. HASSAN BIN AB.GHANI
  3. MAT NAWI BIN MAT DERIS
  4. AZMAN BIN MOHAMAD
  5. AZIZ BIN DAUD
  6. HAJI MUSTAFA BIN MOHAMAD
  7. MOHD.NORDIN BIN CHE MAT

AJP PELADANGMUDA

  1. MOHD FAIZUL BIN AWANG CHIK
  2. KOSONG

AJP PELADANGNITA

  1. SITI KHALIJAH BINTI CHE MAT
  2. NORA AZLINA BINTI MOHD

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN STONG

AJP

  1. ABDUL RASHID BIN MUHAMMAD (PENGERUSI)
  2. MOHAMED SALLEH BIN DRAHMAN
  3. MUHAMAD NASZRI BIN HASSAN
  4. MAT SULAIMAN BIN MAT DAHAN
  5. MAZMAN BIN OMAR
  6. ARIFABILLAH @ MOHD ASRI BIN IBRAHIM
  7. JOHARI BIN MAMAT

AJP PELADANGMUDA

  1. MUHAMAD NASIRUDDIN NASYIT BIN MUHAMAD NASZRI
  2. AL WANI BINTI ABD GHANI

AJP PELADANGNITA

  1. MARIAH BINTI AHMAD
  2. SHAMSIAH BINTI CHE YUSOF

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN KANGKONG

AJP

  1. DATO' AIMI BIN HAJI JUSOH (PENGERUSI)
  2. HAJI ABDULLAH ZAWAWI BIN MAMAT
  3. HAJI JUSOH BIN ISA
  4. MUSTAFHA BIN SAMAT
  5. HAJI SHAMSUDDIN BIN YUSOF
  6. ABD. AZIZ BIN ISMAIL
  7. MAZLAN BIN MAMAT

AJP PELADANGMUDA

  1. MOHD HAIROLZEMAN BIN HARUN
  2. MUHAMMAD KHAIRUL NASRAN BIN MAZLAN

AJP PELADANGNITA

  1. SURIATY BINTI CHE AB. LATIF
  2. HAJJAH SHARIPAH BINTI AB RAHMAN

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN TANAH MERAH

AJP

  1. ABDUL AZIZ BIN MAMAT (PENGERUSI)
  2. HAJI CHE OTHMAN BIN CHE AMAT
  3. WAN MANSOR BIN WAN OMAR
  4. ROHANI BINTI ABU HASSAN
  5. CHE KADIR BIN ISMAIL
  6. HAJI ABDUL RAZAK BIN TUAN KOB
  7. MOHD NOOR BIN HASSAN

AJP PELADANGMUDA

  1. WAN MOHAMAD FADELI BIN WAN MOHAMAD BERISLI
  2. HAIRI ZALIZAN BIN WAHAB

AJP PELADANGNITA

  1. NOOR AZIZAH BINTI AB HALIM
  2. HASHANAD BINTI MAT SAID

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN KUALA KRAI

AJP

  1. HAJI KAMALUDDIN BIN ABDUL HAMID (PENGERUSI)
  2. HAJI CHE SOH BIN MAJID
  3. HUSSAIN BIN MAMAT
  4. CHE MAN BIN BAKAR
  5. MAIMUN BIN AWANG
  6. CHE HASSAN BIN CHE MAN
  7. AZLI BIN ABDULLAH

AJP PELADANGMUDA

  1. SAKARI BIN CHE HARUN
  2. MOHD RUZAINI BIN MAIMUN

AJP PELADANGNITA

  1. ROHAIZA BINTI HAMZAH
  2. AZIZAH BINTI AHMED

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN TIGA DAERAH

AJP

  1. JUSOH BIN AWANG MAT (PENGERUSI)
  2. AB. RAHMAN BIN YAACOB
  3. MAT YAAKOB BIN BERAHIM
  4. REDZUAN BIN STAPHA
  5. ZUKI BIN HAMAT
  6. ABDULLAH BIN KADIR
  7. RAJA BURHANUDDIN BIN RAJA HUSSIEN

AJP PELADANGMUDA

  1. AHMAD TARMIZI BIN MAT DERIS
  2. ABDUL HADI BIN MOHD NOOR

AJP PELADANGNITA

  1. MARIAM BINTI ISMAIL
  2. SEMAH BINTI WAHAB

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN LANAS JEDOK

AJP

  1. ZULKIFLI BIN YUNUS (PENGERUSI)
  2. KAMARUZAMAN BIN CHE MOOD
  3. ISMAIL BIN SEMAN
  4. ABDUL LATIF @ SETRA BIN DAUD
  5. ISMAIL BIN SAMAT
  6. MOHD HANAPIAH BIN JAAFAR
  7. CHE BEDOL BIN OSMAN

AJP PELADANGMUDA

  1. NOOR MUHAMMAD BIN HUSIN
  2. ELIAS BIN ISAHAK

AJP PELADANGNITA

  1. RAJA BAHAIN BINTI RAJA MAMAT
  2. NIK NURAIN BINTI FAUZI

 

PERTUBUHAN PELADANG KAWASAN TUMPAT

AJP

  1. MOHD HASMY BIN HJ.HASHIM (PENGERUSI)
  2. ZULKIFLI BIN MAT HUSIN
  3. CHE MAT ARIFIN BIN CHE JAEH
  4. MAT JAAFAR BIN MAT SAUD
  5. ABDULLAH BIN ISMAIL
  6. MOHAMAD BIN YAACOB
  7. EH PAT A/L CHOW KEOW

AJP PELADANGMUDA

  1. MOHD HAFIZI BIN ISMAIL
  2. MOHD ZAIDI BIN MAT RAHIM

AJP PELADANGNITA

  1. WAN SALMA BINTI SAID
  2. FAUZIAH BINTI ABDULLAH

 



Dikemaskini pada: 27 May, 2018




PENDAPAT PENGUNJUNG (0)

Suarakan Pendapat Anda