KETUA PENGARAH / PENDAFTAR PP/KETUA PEGAWAI MAKLUMAT (CIO)
Haji Hamzah bin Haji Bahari

03-26971033(DL)
03-26970988 (Fax KP)
hamzah@lpp.gov.my
TIMBALAN KETUA PENGARAH PEMBANGUNAN
Puan Azulita Binti Salim

03-26970977(DL)
03-26971036 (FAX)
azulita@lpp.gov.my

 

TIMBALAN KETUA PENGARAH OPERASI
Encik Jumaat bin Lakuba

03-26970993(DL)
03-26971051(FAX)
jumaat@lpp.gov.my

PENGARAH
PENGELUARAN LADANG
Dato' Haji Ismail Bin Haji Saleh
S.D.K, AM.K

03-26970863(DL)
03-26970486 (FAX) 
ismail@lpp.gov.my

PENGARAH
KHIDMAT PENGURUSAN
Puan Aduni Adlin Binti Mohd Bee

03-26970981(DL)
03-26971052(FAX)
aduni@lpp.gov.my

PENGARAH
PEMBANGUNAN USAHAWAN PELADANG
Encik Amir Bin Matamin

03-26970957(DL)
03-26970967 (FAX)
amirlppsbh@lpp.gov.my

PENGARAH
PENYELIAAN & PENGUATKUASAAN
Salleh bin Haji Kabul

03-26971061(DL)
03-26970872 (FAX)
skabul@lpp.gov.my

PENGARAH
KEJURUTERAAN
Haji Mat Zaini bin Mohd Yusof

03-26970972(DL)
03-26970950 (FAX)
matzaini@lpp.gov.my

PENGARAH
PERNIAGAANTANI
Nik Mohd Shaharil bin Nik Md Hashim

03-26109600
03-26970968 (FAX)
nikshaharil@lpp.gov.my

PENGARAH
HAL EHWAL KORPORAT
Mohd Hanifa Bin Awang Su

03-26970982
03-26970961 (FAX)
mohdhanifa@lpp.gov.my

 

PENGARAH
KEWANGAN
Encik Abdul Halim Bin Hanapiah

 

03-26970869(DL)
03-26971062 (FAX)
halim_hanapiah@lpp.gov.my

 

PENGARAH
PERANCANGAN DAN PENILAIAN
Haji Mohd Faizal Bin Mohd Jakir


03-26971058(DL)
03-269710871(FAX)
mdfaizal@lpp.gov.my

PENGARAH
PEMBANGUNAN MODAL INSAN
Puan Hajah Norlizah Binti Muhamad


03-26971031(DL)
03-26970969(FAX)
norlizah@lpp.gov.my

PENGARAH
PENGURUSAN MAKLUMAT
Hajah Rohaya binti Hussin

03-26970976(DL)
03-26970953(FAX)
rohaya@lpp.gov.my

PENGARAH
BAHAGIAN AUDIT PERTUBUHAN DAN PENGUATKUASAAN
Encik Rozalhasle bin Mat


03-26970978(DL)
03-26970959(FAX)
rozalhasle@lpp.gov.my

PENGARAH
UNIT INTEGRITI
Che Aloha Binti Sulaiman

 

03-26109872(DL)
03-26911342(FAX)
chealoha@lpp.gov.my

KETUA CAWANGAN
UNDANG-UNDANG
Nur Dalila @ Ibtisam Binti Ahmad

03-26970985 (DL)
03-26970985(FAX)
dalila@lpp.gov.my

PENGURUS CAWANGAN
AUDIT DALAM
Mohd Azan Bin Abdullah

03-26970986(DL)
03-26971012(FAX)
mohd_azan@lpp.gov.my


Dikemaskini pada: 15 Dec, 2018




PENDAPAT PENGUNJUNG (0)

Suarakan Pendapat Anda